Please note - games in capital letters are Division games
April 23 April 24 April 25 April 26 April 27 April 28   game April 29
Results Results Results Results Results Results 1 2 Results
EISENHOWER 1 ANCHOR BAY 0 EISENHOWER 1 L'anse Cr North 1 1 Games played at
@ ANCHOR BAY 2 @ EISENHOWER 10 @ ANCHOR BAY 3 @ Chip Valley 11 3 Jimmy Johns Field
DAKOTA @ 1 CHIP VALLEY 8 DAKOTA @ 6 GR PT SOUTH 0 Rochester Adams 5 4 Anchor Bay 10
CHIP VALLEY 2 @ DAKOTA 2 CHIP VALLEY 4 @ CHIP VALLEY 10 @ Stevenson 2 12 Avondale 4
GR PT SOUTH 2 STEVENSON @ 8 GR PT SOUTH 6 Stoney Creek 2 7 Stevenson 6
@ STEVENSON 12 GR PT SOUTH 3 @ STEVENSON 10 @ Dakota 12 8 De La Salle 0
COUSINO 0 COUSINO 6 Romeo @ 6 Gr Pt South 1 L'anse Creuse 1
@ ROMEO 2 @ ROMEO 5 Richmond 5 vs Brighton 10 St Clair 2
@ Comerica Park
GR PT NORTH @ 7 ROMEO @ 14 L'ANSE CR NORTH 0 GR PT NORTH @ 5 Utica Ford @ 4 Gr Pt North 4 L'anse Cr North 8
L'ANSE CR NORTH 1 COUSINO 1 @ GR PT NORTH 9 L'ANSE CR NORTH 3 Notre Dame Prep 7 Anchor Bay 7 Warren Mott 5
@ Comerica Park
L'ANSE CREUSE 2 L'anse Creuse @ 2 UTICA FORD @ 3 L'ANSE CREUSE 3 Soputh Lyon East
@ UTICA FORD 8 Notre Dame Prep 7 L'ANSE CREUSE 2 @ UTICA FORD 4 Port Huron 3
@ Comerica Park 2
ST CLAIR @ 7 MARYSVILLE 3 ST CLAIR @ 2 Fraser 5 9
MARYSVILLE 2 @ ST CLAIR 4 MARYSVILLE 0 @ Utica 3 3
P H NORTHERN 5 WARREN MOTT @ 5 P H NORTHERN 7 Marysville 8 8
@ WARREN MOTT 6 P H NORTHERN 4 @ WARREN MOTT 4 @ Yale 10 2
UTICA @ 0 PORT HURON 3 UTICA @ 5 Eisenhower 2 6
PORT HURON 6 @ UTICA 4 PORT HURON 3 @ St Clair 8 1
LAKEVIEW 11 LAMPHERE 15 LAKEVIEW 1 Algonac @ 17
@ LAMPHERE 0 @ LAKEVIEW 2 @ LAMPHERE 10 Lake Shore 3
Huskies Classic
MARINE CITY 0 FRASER @ 9 MARINE CITY 5 L'anse Creuse 9 Summit @ 7
@ FRASER 5 MARINE CITY 3 @ FRASER 4 @ Lake Shore 5 Lakeview 9
WOODS TOWER 12 LAKE SHORE @ 10 WOODS TOWER 5 Royal Oak 14 Croswell-Lexington 8
@ LAKE SHORE 2 WOODS TOWER 5 @ LAKE SHORE 2 @ Lamphere 3 @ Lakeview 7
CENTER LINE 6 SOUTH LAKE @ 0 CENTER LINE 5 Center Line @ 10
@ SOUTH LAKE 7 CENTER LINE 4 @ SOUTH LAKE 4 Kimball Landmark 0
Game 2
CLAWSON @ 6 ROSEVILLE 9 CLAWSON @ 0 Center Line @ 14 Livonia Clarenceville 2 7
ROSEVILLE 7 @ CLAWSON 2 ROSEVILLE 2 Kimball Landmark 0 @ Clawson 3 3
Sterling Hts Clarkston Everest 7 South Lake 2
@ Richmond @ Sterling Hts 11 @ Annapolis 1
CLINTONDALE 22 EASTPOINTE @ 1 CLINTONDALE 14
@ EASTPOINTE 4 CLINTONDALE 12 @ EASTPOINTE 4
MADISON 20 EASTPOINTE 1 LINCOLN 1 MADISON 16 MADISON @ 17
@ LINCOLN 4 @ MADISON 11 @ MADISON 10 @ LINCOLN 1 EASTPOINTE 0
Game 2
NEW HAVEN @ 5 EASTPOINTE 3 FITZGERALD 5 NEW HAVEN @ 21
FITZGERALD 1 @ MADISON 4 @ NEW HAVEN 8 FITZGERALD 3