Please note - games in capital letters are Division games
May 8 May 9 May 10 May 11 May 12 May 13 May 13
Results Results Results Results Results Results Results
ANCHOR BAY @ 5 CHIP VALLEY 4 GR PT SOUTH 13 ANCHOR BAY @ 0 Chip Valley 3 8 Univ Liggett Tour
EISENHOWER 7 @ GR PT SOUTH 5 @ STEVENSON 3 EISENHOWER 10 @ Chelsea 4 7
CHIP VALLEY 6 EISENHOWER 2 EISENHOWER 3 CHIP VALLEY 2 Cousino @ 3 0 Dakota 2
@ DAKOTA 8 @ STEVENSON 8 @ ANCHOR BAY 1 @ DAKOTA 0 Eisenhower 2 10 Bishop Foley 3
STEVENSON @ 5 DAKOTA @ 4 DAKOTA @ 4 STEVENSON @ 9 Stevenson @ 2 Dakota 4
GR PT SOUTH 4 ANCHOR BAY 1 CHIP VALLEY 1 GR PT SOUTH 3 Hudsonville 6 Schoolcraft 3
Stevenson 3
UTICA FORD @ 3 COUSINO 5 UTICA FORD @ 3 Howell 13
L'ANSE CREUSE 1 @ ROMEO 6 L'ANSE CREUSE 4 Gr Pt South Tour
Anchor Bay D
L'ANSE CR NORTH 2 COUSINO @ 5 L'ANSE CREUSE 5 L'ANSE CR NORTH 1 ROMEO @ 0 @ Utica Ford H Detroit Western 4
@ GR PT NORTH 10 UTICA FORD 2 @ UTICA FORD 7 @ GR PT NORTH 5 GR PT NORTH 3 @ Gr Pt South 5
Rochester Adams 2 0
ROMEO @ 11 L'anse Cr North @ 0 GR PT NORTH @ 3 ROMEO @ 10 @ L'anse Cr North 1 2 Livonia Franklin 0
COUSINO 3 Detroit Country Day 10 L'ANSE CR NORTH 4 COUSINO 0 @ Gr Pt South 2
Gr Pt North 7
@ Novi 2 Notre Dame Prep 1
@ Gr Pt South 6
MARYSVILLE 4 P H NORTHERN 13 MARYSVILLE 2 Gr Pt North 4
@ ST CLAIR 8 @ WARREN MOTT 0 @ ST CLAIR 4 Novi Catholic Central 1
PORT HURON 5 PORT HURON @ 1 ST CLAIR @ 11 PORT HURON 4 Armada @ 15
@ UTICA 6 P H NORTHERN 6 MARYSVILLE 5 @ UTICA 3 Port Huron 3
WARREN MOTT 1 UTICA @ 0 WARREN MOTT 0 St Clair @ 6 12
@ P H NORTHERN 9 PORT HURON 10 @ P H NORTHERN 7 Croswell-Lexington 4 1
FRASER @ 1 LAKEVIEW @ 4 FRASER @ 0 Utica @ 1
MARINE CITY 0 LAMPHERE 5 MARINE CITY 3 Fraser 2
LAKE SHORE @ 0 MARINE CITY 3 LAKE SHORE @ 3 L'anse Creuse 6 Our Lady of the Lakes 8 10
WOODS TOWER 10 @ FRASER 4 WOODS TOWER 4 @ Lake Shore 7 @ Lakeview 4 12
LAMPHERE 2 WOODS TOWER 9 LAMPHERE 9
@ LAKEVIEW 5 @ LAKE SHORE 6 @ LAKEVIEW 10
ROSEVILLE 5 CENTER LINE 1 ROSEVILLE 4 Lamphere @ 2 14
@ CLAWSON 0 @ SOUTH LAKE 11 @ CLAWSON 2 Sterling Hts 8 4
 
SOUTH LAKE 1 CLAWSON @ 0 Roeper 2 Royal Oak Shrine 12 12
@ CENTER LINE 10 ROSEVILLE 9 Center Line 14 @ South Lake 2 0
game 2
SOUTH LAKE 4 Sterling Hts @ 1 Richmond @ 9 Madison 8 2
@ CENTER LINE 5 Clarkston Everest 10 Sterling Hts 3 @ Clawson 5 17
EAST DETROIT 0 MADISON 25 EAST DETROIT 2
@ CLINTONDALE 15 @ LINCOLN 6 @ CLINTONDALE 12
FITZGERALD 4 CLINTONDALE 18 FITZGERALD 4 MADISON @ W
@ NEW HAVEN 8 @ EAST DETROIT 4 @ NEW HAVEN 2 EAST DETROIT L
game 2
LINCOLN 0 NEW HAVEN @ 6 LINCOLN 0 MADISON @ W
@ MADISON 15 FITZGERALD 3 @ MADISON 10 EAST DETROIT L