Feb 12 Feb 13 Feb 14 Feb 16 Feb 17 MAC GIRLS TOURNAMENT
Results Results Results Results Results FINAL BRACKETS LINKS
MAC Tour MAC Tour MAC Tour Red/White 3rd Place Division Finals
Dakota @ 64 Cousino 43 Cousino @ 48 Played at Marysville Red / White Bracket
Sterling Hts 54 @ Dakota 49 Eisenhower 59
Red/White 5th Place Red/White 1st Place
Cousino 54 Stevenson @ 35 Sterling Hts 43 P H Northern 44 Dakota 54 Blue / Gold Bracket
@ Utica 45 Gr Pt South 51 @ Utica 49 @ Utica 38 Gr Pt North 42
ot Red/White 7th Place
P H Northern 53 Utica Ford 27 Gr Pt North 53 Sterling Hts 49 Silver / Bronze Bracket
@ Eisenhower 57 @ Romeo 56 @ Eisenhower 44 @ Port Huron 51
Gr Pt North 58 P H Northern 55 Non Qualifer Bracket
@ Port Huron 35 @ Port Huron 27
Romeo @ 33 Stevenson 40
Stevenson 28 @ Roseville 38
Utica Ford 55
@ Madison 28
Lakeview @ 66 Lake Shore 45 Blue/Gold 3rd Place
Center Line 47 @ Fitzgerald 29 Fraser @ 43
Marine City 36 Blue/Gold 1st Place
Warren Mott @ 23 Blue/Gold 5th Place Lakeview 44
L'anse Cr North 35 Anchor Bay @ 41 Marysville 53
Chippewa Valley 53
Blue/Gold 7th Place
Anchor Bay 30 Lakeview @ 48 Fraser @ 20 Center Line @ 55
@ Marysville 51 Marine City 35 Marysville 22 L'anse Creuse 49
Fitzgerald @ 45 Chippewa Valley 56 Wixom St Cath 43
Warren Mott 38 @ Center Line 34 @ Fitzgerald 26
L'anse Cr North 32 Anchor Bay @ 33 L'anse Cr North 55
@ Lake Shore 29 L'anse Creuse 27 @ Eastpointe 24
St Clair @ 54 Lamphere 8 Gr Pt South 63
Clintondale 25 @ St Clair 54 @ Warren Mott 30
Lamphere 53 Clintondale 36
@ Lincoln 44 @ Lincoln 42
Silver/Bronze 3rd Place
Woods Tower 42 Woods Tower 49 Lamphere @ 40
@ Clawson 49 @ New Haven 38 South Lake 34 Silver/Bronze 1st Place
Silver/Bronze 5th Place St Clair 38
South Lake 56 A A Gab Richard 52 South Lake 34 Woods Tower 66 Clawson 30
@ New Haven 45 @ Roseville 28 @ Clawson 52 @ Lincoln 64
Silver/Bronze 7th Place
Roseville @ Eastpointe 22 Feb 15 Clintondale 33
Eastpointe @ Madison 60 Schedule @ New Haven 42
Cranbrook-Kingswood 24 Bradford Academy
@ Madison 45 @ Eastpointe