Please note - games in capital letters are Division games Tournament Results
April 24 April 25 April 26 April 27 April 28 April 29 game April 29 April 29
Results Results Results Results Results Results 1 2 Results Results
ANCHOR BAY 17 ST CLAIR @ 3
@ ROMEO 8 EISENHOWER 1 Gull Lake Invite Gr Pt South Tour
Stoney Creek 4 DAKOTA @ 20 ANCHOR BAY 5 Warren Regina 8 Romeo @ 9 8 Dakota 23 Detroit Western Int 8
@ Dakota 7 EISENHOWER 3 @ UTICA FORD 8 @ Romeo 7 Stoney Creek 13 0 Hartford 0 @ Gr Pt South 3
Chippewa Valley 0 UTICA FORD 0 ROMEO @ 2 Warren Regina 3 3 Dakota 8 Romulus @ 3
@ Utica Ford 10 @ ST CLAIR 4 DAKOTA 14 @ Stevenson 4 7 Gull Lake 0 Gr Pt South 18
LAKE SHORE @ 1 Dakota 1 Ann Arbor Skyline 6
CHIP VALLEY 6 Lake Shore 3 Portage Central 0 @ Gr Pt South 1
Livonia Steveson 0
L'AN CR NORTH 9 STEVENSON 12 CHIP VALLEY 10 STEVENSON 1
@ STEVENSON 4 @ UTICA 0 @ LAKEVIEW 5 @ LAKE SHORE 3 Lake Shore 5 Red Hawks Classic Macomb Classic
Canton 3 Championship
UTICA @ 3 L'AN CR NORTH 11 Utica    1 Richmond 1
LAKEVIEW 7 @ LAKE SHORE 5 Lake Shore 12 Notre Dame 8 Anchor Bay 13
West Bloomfield 0 pool results
Stevenson @ 6 FRASER @ 2 GR PR SOUTH @ 0 Utica    12 Milford 12
Gr Pt North 5 MARINE CITY 3 L'ANSE CREUSE 14 Troy Athens Invite Plymouth 10 L'anse Cr North 9
Marysville @ 7 GR PT NORTH @ 13 Cousino 6 GR PT NORTH 10 MARINE CITY @ 5 Utica    1 Utica    5 Richmond 4
Marine City 1 GR PR SOUTH 7 @ Fraser 5 @ FRASER 9 P H NORTHERN 2 Notre Dame Prep 8 Country Day 12 L'anse Cr North 6
Port Huron @ 2 L'ANSE CREUSE 4 Utica    5 North Farmington 6
P H Northern 10 @ P H NORTHERN 1 Country Day 12 WCS Round Robin Gr Pt North 12
COUSINO @ 12 ROSEVILLE @ 5 Utica    12 Warren Mott 1 Milford 3
WOODS TOWER 2 PORT HURON 20 Plymouth 10 @ Sterling Hts 12 Lakeview 11
WARREN MOTT 2 PORT HURON @ 9 MARYSVILLE 5 Woods Tower 6 Woods Tower 4 Cousino 8 Gr Pt North 0
@ COUSINO 8 WARREN MOTT 6 @ COUSINO 0 @ Royal Oak 0 Notre Dame Prep 10 Warren Mott 2 Anchor Bay 16
 
ROSEVILLE @ 6 WARREN MOTT @ 2 Almont @ 0 Woods Tower Cousino 12 Milford 12
MARYSVILLE 13 WOODS TOWER 3 Marysville 4 @ Troy Athens Sterling Hts 2 Gr Pt North 2
game 2
SOUTH LAKE 2 CENTER LINE 7 NEW HAVEN @ 20 Almont @ 2 Chippewa Valley 0
 
@ NEW HAVEN 12 @ SOUTH LAKE 3 STERLING HTS 3 Marysville 3 Livonia Classic Anchor Bay 10
LAMPHERE @ 6 NEW HAVEN 8 Birmingham Groves 14 CLINTONDALE 0 Parkway Christian Center Line @ 18 New Haven 0 Richmond 8
STERLING HTS 5 @ LAMPHERE 3 @ Lamphere 4 @ SOUTH LAKE 10 @ Clintondale Franklin Christian 10 Northville 10 Lakeview 2
Center Line 16 STERLING HTS 19 LAMPHERE @ 6 New Haven 2 North Farmington 1
@ Hazel Park 4 @ CLINTONDALE 3 CENTER LINE 5 Churchill 16 Chippewa Valley 6
MADISON @ L CLAWSON @ 14 LINCOLN @ 8 New Haven 4 Lakeview 5
CLAWSON W EAST DETROIT 6 FITZGERALD 18 Stevenson Churchill 3 Chippewa Valley 6
FITZGERALD @ 12 MADISON 21 CLAWSON @ 15 EAST DETROIT 16
EAST DETROIT 22 @ LINCOLN 19 FITZGERALD 16 @ MADISON 22
Harper Woods 0 Fitzgerald @ 31 Clawson @
@ Lincoln 27 Harper Woods 9 Hazel Park