Please note - games in capital letters are Division games
May 1 May 2 May 3 May 4 May 6 May 6 May 7
Result Results Results Schedule Results Results Results
DAKOTA @ 6 ROMEO @ PP Birch Run Michigan Starz Tour Michigan Starz Tour
UTICA FORD 0 ST CLAIR 5-24 Big Cat Classic Romeo 5 Eisenhower 1
Lake Shore 9 Notre Dame Prep 8 Anchor Bay 5
EISENHOWER 11 ST CLAIR @ 4 ANCHOR BAY PP Farwell 2
@ ROMEO 7 ANCHOR BAY 0 @ DAKOTA 5-8 Romeo 11 Romeo 13
Lake Shore 16 Howell 7 Holly 5
UTICA FORD @ PP Bridgeport 0
EISENHOWER Championship Romeo 2 Howell 3
Lake Shore 11 Pinconning 10 L'anse Creuse 6
LAKE SHORE PP Birch Run 1
@ LAKEVIEW 5-10 Eisenhower 0 Brandon 1
at Univ Mich Walled Lake Northern 8 L'anse Cr North 8
CHIP VALLEY @ 6 LAKEVIEW @ 1 L'ANSE CR NORTH PP Gr Pt North 3
L'ANSE CR NORTH 10 STEVENSON 10 @ UTICA 5-12 Lakeview 2 Eisenhower 17 South Lyon East 0
Birmingham Groves 2 Utica Ford 15
UTICA @ 10 STEVENSON @ PP May 5
LAKE SHORE 13 CHIP VALLEY Schedule Eisenhower 8 Romeo 17
CHIP VALLEY PP L'anse Creuse 6 Milford 5
GR PT SOUTH PP @ UTICA
@ MARINE CITY 5-15 Waterford Kettering 6 Pickney 2
L'anse Creuse 1 Anchor Bay 10
MARINE CITY 0 P H NORTHERN 4 FRASER @ PP
@ GR PT NORTH 14 @ GR PT SOUTH 5 P H NORTHERN 5-8 Flushing 0 Pinconning
L'anse Creuse 18 Eisenhower
L'ANSE CREUSE 13 Lake Shore 2 GR PT NORTH @ PP
@ FRASER 1 Marine City 1 L'ANSE CREUSE Utica Ford W Walled Lake Northern 6
Almont L Utica Ford 5
COUSINO @ 5 MARYSVILLE @ 17
PORT HURON 9 WARREN MOTT 0 Utica Ford 1 L'anse Creuse 2
Northville 0 L'anse Cr North 0
WARREN MOTT 17 Fraser @ 13 PORT HURON @ PP ROSEVILLE PP
@ ROSEVILLE 15 Woods Tower 1 WOODS TOWER 5-8 @ COUSINO 5-15 Utica Ford W
Alpena L
WOODS TOWER 6
@ MARYSVILLE 17 Anchor Bay 5
Lowell 7
CENTER LINE @ 15 LAMPHERE @ PP
STERLING HTS 8 CLINTONDALE 5-10 Anchor Bay 5
L'anse Cr North 0
CLINTONDALE 0 SOUTH LAKE @ PP Clarenceville
@ NEW HAVEN 13 STERLING HTS 5-8 @ Center Line Anchor Bay 7
Millington 4
SOUTH LAKE 11 NEW HAVEN @ PP
@ LAMPHERE 5 CENTER LINE L'anse Cr North 1
South Lyon 5
MADISON @ 19 CLAWSON PP
FITZGERALD 11 @ MADISON 5-16 L'anse Cr North 9
Marquette 1
 LINCOLN @ 18 CLAWSON 12 East Detroit @ PP EAST DETROIT PP
EAST DETROIT 14 @ LINCOLN 11 Frankel Jewish Acad @ FITZGERALD 5-24 Macomb Christian 3
East Detroit 20
Lincoln @
Harper Woods