Please note - games in capital letters are Division games
May 8 May 9 May 10 May 11 May 12 May 13 May 13 May 13 May 14
Results Results Results Results Results Results Results Results Results
ANCHOR BAY 4 ST CLAIR @ 1
@ EISENHOWER 0 UTICA FORD 4 Canton Classic Fred Pieper Tour Fred Pieper Tour
ANCHOR BAY 0 DAKOTA 3 Fraser @ 0 ROMEO @ 12 Dakota 22 Lakeland 13 Chippewa Valley 4
@ DAKOTA 10 @ ST CLAIR 2 St Clair 11 ANCHOR BAY 13 Belleville 1 Gr Pt North 0 Anchor Bay 13
UTICA FORD @ 18 UTICA FORD 6 EISENHOWER 3 Troy Athens 0 Dakota 0 Anchor Bay 10 Rochester 0
EISENHOWER 2 @ ROMEO 13 @ DAKOTA 13 @ Romeo 7 Plymouth 1 Rochester Adams 0 Utica Ford 16
Marysville 2  LAKE SHORE 8 LAKEVIEW 19 Dakota 13 Warren Regina 2 Warren Regina 3
St Clair 3 @ STEVENSON 5 @ UTICA 7 Livonia Stevenson 3 Chippewa Valley 5 L'anse Creuse 4
at Oakland Univ
STEVENSON @ 2 L'ANSE CR NORTH 8  LAKE SHORE 2 CHIP VALLEY 5 L'ANSE CR NORTH 9 Stoney Creek 5 3 Rochester Adams 0 Milford 2
CHIP VALLEY 5 @ LAKEVIEW 4 @ LAKEVIEW 5 @ LAKE SHORE 8 @ UTICA 10 Stevenson 2 8 Farmington Tour L'anse Creuse 2 Lakeland 4
Warren Regina 14 UTICA @ 5 STEVENSON @ 7 Gr Pt South 3 Eisenhower @ 16 Lake Shore 2
@ Utica 7 CHIP VALLEY 6 L'ANSE CR NORTH 8 @ Lake Shore 10 West Bloomfield 0 Gr Pt North 0 Semi Finals
FRASER @ 11 P H NORTHERN @ 1 Detroit Renaissance 5 3 Eisenhower 19 L'anse Creuse 0 Lakeland 5
GR PT SOUTH 8 L'ANSE CREUSE 11 @ Gr Pt South 15 19 Livonia Franklin 0 Anchor Bay 4 L'anse Creuse 3
FRASER @ 11 GR PT NORTH @ 7 MARINE CITY 4 Fraser 10 Eisenhower @ 7 Utica Ford 13 Anchor Bay 7
P H NORTHERN 7 P H NORTHERN 11 @ FRASER 3 Charlevoix 1 North Farmington 2 Gr Pt North 3 Utica Ford 13
L'ANSE CREUSE 15 GR PT SOUTH 6 Fraser 2 Anchor Bay 6
@ MARINE CITY 3 @ GR PT NORTH 7 Kalkaska 8 St Clair Classic Milford 3 Championship
Lakeland 0
COUSINO @ 14 Fraser 2 Armada 2 Utica Ford 7 Utica Ford 8
WARREN MOTT 3 Constatine 9 @ St Clair 8 Lakeland 0 Consolation Games
PORT HURON @ 11 PORT HURON 0 Marine City 7 WOODS TOWER 0 MARYSVILLE 15 Marysville Port Huron 0 Chippewa Valley 12 Rochester 1
WOODS TOWER 2 @ MARYSVILLE 8 @ Marysville 3 @ COUSINO 12 @ ROSEVILLE 1 Lakeville @ St Clair 10 Edsel Ford 1 Chippewa Valley 2
ROSEVILLE @ 8 Det Country Day 11 WARREN MOTT 0 Marysville @ Saline 0 Rochester 14 Warren Regina 9
WOODS TOWER 18 @ Woods Tower 0 @ PORT HURON 7 Flint Kearsley @ St Clair 4 Chippewa Valley 10 Milford 3
NEW HAVEN @ 16 STERLING HTS 16 SOUTH LAKE 16 Armada 7 Utica Ford 4
CENTER LINE 6 @ LAMPHERE 14 @ CENTER LINE 3 Port Huron 6 Lake Shore 1
SOUTH LAKE @ 1 CENTER LINE @ 12 LAMPHERE @ 16 LAMPHERE @ 0 Warren Mott 5 L'anse Creuse 2
STERLING HTS 11 CLINTONDALE 0 CLINTONDALE 5 NEW HAVEN 2 @ Sterling Hts 3 Milford 3
Lamphere @ 4 NEW HAVEN 10 Center Line @ 19 CLINTONDALE 2 Lakeland 10
Parkway Christian 21 @ SOUTH LAKE 0 Harper Woods 0 @ STERLING HTS 3 Lake Shore 0
EAST DETROIT 2 FITZGERALD 18 EAST DETROIT 5
@ CLAWSON 12 @ LINCOLN 0 @ LINCOLN 15
LINCOLN 19 MADISON @ 11 FITZGERALD 11 CLAWSON @ 9 East Detroit 12
@ MADISON 17 EAST DETROIT 16 @ CLAWSON 9 FITZGERALD 14 Detroit Edison 2
Southfield Christian 13 South Lake 9 Harper Woods 13 Madison @ East Detroit 16
@ Fitzgerald 2 @ Clawson 2 East Detroit 19 East English Village Chandler Park 1
Harper Woods 7
@ East Detroit 17