Please note - games in capital letters are Division games
May 21 May 22 May 23 May 24 May 25 May 26
Results Results Results Results Results Results
Anchor Bay Invite
ANCHOR BAY 9 Stoney Creek 7 Lakeview @ 2 3 Riverview @ 2
@ DAKOTA 10 @ Utica Ford 2 Eisenhower 13 14 Anchor Bay 4
game 2
ROMEO @ 1 Stoney Creek 12 Chip Valley 0 0 Warren Regina D St Mary's Cath Central 4
ST CLAIR 6 @ Utica Ford 2 @ St Clair 3 4 @ Utica Ford H @ Anchor Bay 1
UTICA FORD @ 14 4 Marysville @ 1 Clarkston 5 Portage Northern 4
EISENHOWSER 16 14 Anchor Bay 2 @ Dakota 7 @ Anchor Bay 11
LAKE SHORE 5 Portage Northern 4
@ LAKEVIEW 9 Romeo 3
Dakota 16 L'ANSE CR NORTH 5 Stevenson 12 Chippewa Valley 0 Michigan Alliamnce 6
@ Utica 3 @ UTICA 4 @ Romeo 6 @ Oxford 1 Romeo 3
game 2
L'anse Creuse @ 8 STEVENSON @ 0 Chippewa Valley 2 Croswell-Lexington 6
L'anse Cr North 4 CHIP VALLEY 8 @ Oxford 12 Romeo 11
P H NORTHERN 10 FRASER @ 0
@ FRASER 2 P H NORTHERN 15 Frankenmuth Tour
MARINE CITY 16 GR PT NORTH @ 0 Troy Athens 6 Dakota @ 7 Dakota @ 10
@ GR PT SOUTH 4 L'ANSE CREUSE 10 @ Fraser 0 L'anse Creuse 1 Frankenmuth 2
Chandler Park 0 Dakota 8
@ Gr Pt South 7 Mount Pleasant 0
MARYSVILLE @ 19 17 Country Day @ 7 Dakota 3
WARREN MOTT 3 2 Woods Tower 0 Imlay City 5
game 2
Lamphere 8 PORT HURON @ 16 Country Day @ 3 Sterling Hts 2 other games
@ Cousino 18 WOODS TOWER 1 Woods Tower 5 @ Port Huron 12
L'anse Creuse 1
ROSEVILLE 2 Cousino vs 14 @ Richmond 3
@ COUSINO 12 Sterling Hts 2 game 2
L'anse Creuse 3
LAMPHERE @ 9 @ Richmond 5
CLINTONDALE 8
CLINTONDALE 15 NEW HAVEN @ 3 Lamphere @ 4 Warren Mott 14
@ SOUTH LAKE 2 CENTER LINE 0 Rochester Adams 14 @ Lamphere 15
STERLING HTS 11 Madison @ 1 Woods Tower 0
@ SOUTH LAKE 10 South Lake 7 @ Center Line 4
FITZGERALD 8 MADISON @ 13 FITZGERALD 21
@ LINCOLN 10 EASTPOINTE 8 EASTPOINTE 6
Clawson @ 20 Fitzgerald @ 11 Warren Mott
Harper Woods 0 Cranbrook-Kingswood 10 @ Clawson
game 2
Clawson @ 15 Clawson @ 13 Lincoln @ 2 Hazel Park 17
Harper Woods 2 Royal Oak 15 Hazel Park 17 @ Lincoln 2